P. WORSFOLD (RAMBLERS)   157  
P. COTGROVE (AMBLESIDE)   156  
J. CUNNINGHAM (RBL MOON)   155  
P. MARSH (SHOEBURY C.C.)   151  
C. MAHERS (THE MILEY)   147  
P. MARSH (SHOEBURY C.C.)   138  
C. CARTER (IVEAGH)   133          
R. TIDD (IVEAGH)   133  
R. MANN (THE MILESTONES)   132  
P. WORSFOLD (RAMBLERS)   130  
P. MARSH (SHOEBURY C.C.)   130  
M. PEEL (AMBLESIDERS)   128  
J. FRANCIS (RBL MOON)   127  
M. PEEL (AMBLESIDERS)   126    
D. FROST (THE MILEY)   126  
K. LANGLEY (HALF MOON 'X')   120  
M. FRANCIS (RBL MOON)   120  
L. HOLMES (AMBLESIDERS)   120  
P. BARHAM (RAYLEIGH NOMADS)   120  
D. CLAYDON (AMBLESIDE)   119  
N. WOOD (RAMBLERS)   119  
T. DAWKINS (H.T.C.C.)   119  
L. GILSON (AMBLESIDERS)   118  
J. DAWSON (THE MILEY)   118  
M. BAGLOW (HALF MOON 'X')   118  
P. COTGROVE (AMBLESIDE)   118  
P. MARSH (SHOEBURY C.C.)   118  
L. NEWSON (WANDERERS) 117  
P. WHEATLEY (AMBLESIDE)   116  
D. HYAM (ANCHOR ARROWS)   116  
J. FRANCIS (RBL MOON)   116  
A. WEBSTER (RAYLEIGH NOMADS)   116  
N. WOOD (RAMBLERS)   116  
C. SUTTON (POCKETS)   116  
R. HUNT (LINCOLN LANES)   115  
K. WELLER (RBL MOON)   115  
D. FROST (THE MILEY)   114  
C. FORWARD (RAYLEIGH NOMADS)   114  
D. WATKINS (THE WANDERERS)   114  
T. SAVOURY (PORTERS)   113  
C. BRITTLE (THE WANDERERS)   113  
K. BEECH (SHOEBURY C.C.)   113  
A. REVELL (H.T.C.C.)   113  
D. DISS (RBL MOON)   112  
C. MASON (THE DICKENS)   112  
A. DUNCAN (CORK & CHEESE EX.)   112  
A. WALSH (AMBLESIDERS)   111  
L. NEWSON (WANDERERS)   111  
J. CUNNINGHAM (RBL MOON)   110  
P. MARSH (SHOEBURY C.C.)   110  
D. MAGUIRE (BELFAIR BARBARIANS)   110  
P. MARSH (SHOEBURY C.C.)   110  
P. MARSH (SHOEBURY C.C.)   110  
G. MACDONALD (THE EAGLES)   110  
G. HEMMINGS (LINCOLN LANES)   110  
A. SIBLEY (THE MILEY)   110  
N. GROVER (THE DICKENS)     109  
T. STILLAWAY (IVEAGH)     109  
C. SMITH (THE MILESTONES)   108  
L. HOLMES (AMBLESIDERS)   108  
M. LAYLAND (THE MILEY) 107  
D. WARREN (IVEAGH) 107  
P. WHEATLEY (AMBLESIDE) 106  
B. PARSONS (THE EAGLES) 106  
A. JONES (SHOEBURY C.C.)   105  
M. SLOMAN (THE MILEY)   105  
B. SHEA (THE MILEY)   105  
L. EVERS (HALF MOON 'X')   105  
W. CARRON (THE EAGLES)   104  
C. MASON (THE DICKENS)   104  
T. DAWKINS (H.T.C.C.)   104  
J. CUNNINGHAM (RBL MOON)   104  
C. PING (AMBLESIDERS)   104  
C. TALBOT (POCKETS)   103  
A. DUNCAN (CORK & CHEESE EX.) 102  
C. TALBOT (POCKETS) 102  
J. NICHOLLS (RBL MOON) 102  
M. PURSER (BELFAIR BARBARIANS) 101  
P. MASON (THE DICKENS) 101  
T. SAVOURY (PORTERS) 101  
A. MAYHEW (AMBLESIDERS) 100  
J. FRANCIS (RBL MOON) 100  
S. MONTAGUE (MARINERS) 100  
P. THOROGOOD (ANCHOR ARROWS) 100  
K. WELLER (RBL MOON) 100  
D. KIAMIL (AMBLESIDE) 100  
T. DAWKINS (H.T.C.C.) 100  

Mens

Mens High Finishes

(League Games only - Rule 62)

​​Southend District &
Ex-Service Darts